![](https://iraklis.club/wp-content/uploads/2024/05/437148367_935541308577552_51084795366493923_n-2.jpg)
Ο Γ.Σ. ενημερώνει τον κόσμο του Ηρακλή ότι ολοκληρώθηκε η προβλεπόμενη διαδικασία για την στήριξη των φίλων της ομάδας που επιθυμούσαν να ταξιδέψουν στην Αθήνα, για το παιχνίδι της Παρασκευής (17/5) κόντρα στο Σχηματάρι για το Final 4 της Elite League, αλλά δεν μπορούσαν να ανταποκριθούν οικονομικά.
Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξη στην δράση που ανέλαβε ο Γ.Σ. και δίνουμε ραντεβού στο κλειστό των Λιοσίων!