![](https://iraklis.club/wp-content/uploads/2023/09/IMG-00c3e51e295238c465dd00d1a94b1313-V.jpg)
Ο Γ.Σ Ηρακλής δίνει το παρών στην 87η Δ.Ε.Θ . Σας περιμένουμε όλους (Σάββατο και Κυριακή 10:00 με 22:00) και καθημερινές (16:00-22:00).Το κυανόλευκο περίπτερο βρίσκεται στο Stand 13 δίπλα από το περίπτερο 15.
Κατα την διάρκεια της ΔΕΘ θα επισκεφτούν το περίπτερο η ποδοσφαιρική ομάδα, η ομάδα μπάσκετ ,η ομάδα βόλεϊ οι αθλητές του στίβου και η γυναικεία ομάδα μπάσκετ, όπως και αθλητές-τριες από όλα τα τμήματα.