![](https://iraklis.club/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684397616842.jpg)
Ξεκινάει σήμερα το Πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης Ανδρών-Γυναικών στο Ολυμπιακό κολυμβητήριο τών Αθηνών όπου για το επόμενο τριήμερο θα δώσει το παρών όλη η Ελληνική κολύμβηση στην μεγαλύτερη εγχώρια διοργάνωση της χρονιάς.
Η ομάδα μας θα συμμετέχει με 11 κολυμβητές και κολυμβήτριες (οι περισσότεροι κάτω των 18).
Τους αθλητές συνοδεύει ο προπονητής της ομάδας Μίλτος Χαλκιάς.
Καλή επιτυχία στην ομάδα μας.