![](https://iraklis.club/wp-content/uploads/2024/06/IMG-40bb706dc319e58bdf0fc50dc9abda39-V.jpg)
Με την κατάκτηση της πρώτης θέσης σε τρεις κατηγορίες, καθώς και 16 μεταλλίων συνοδεύτηκε η συμμετοχή του τμήματος καταδύσεων του Γ.Σ. Ηρακλής στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα που διεξήχθη στις 6-8/6 στο ΟΑΚΑ.
Πιο συγκεκριμένα, ο σύλλογος μας αναδείχθηκε πρωταθλητής στις Γ’, Δ, και OPEN κατηγορίες, κατακτώντας συνολικά 4 χρυσά, 7 ασημένια και 5 χάλκινα μετάλλια.
Συγχαρητήρια στους αθλητές και στις αθλήτριες μας για τις εξαιρετικές εμφανίσεις!