![](https://iraklis.club/wp-content/uploads/2024/02/f29ee6d4-62d2-43ae-831e-1c3e583f690e.jpg)
Εξαιρετικές εμφανίσεις και ατομικά ρεκόρ στους αγώνες κολύμβησης χειμερινής περιόδου 8-12 ετών!
Με 47 αθλητές συμμετείχε ο σύλλογος μας στους αγώνες κολύμβησης χειμερινής περιόδου 8-12 ετών που διεξήχθη το διήμερο 3-4 Φεβρουαρίου στο Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης.
Οι αθλητές μας πραγματοποιήσαν εξαιρετικές εμφανίσεις και σημείωσαν ατομικά ρεκόρ, δείχνοντας παράλληλα πως είναι έτοιμοι ενόψει του Εαρινού Κυπέλλου Προαγωνιστικών στις 9-10 Μαρτίου.
Συγχαρητήρια σε όλους!